![](https://1.bp.blogspot.com/-TUEWZh-0Esk/VHS4NTzdA_I/AAAAAAABrLg/C70-zKviizo/s1600/newscity1.net.jpg)
Βρίσκεται ανάμεσα σε δύο κτίρια. Μήπως το είδες ;...
Το φοβερό έργο τέχνης είναι ένα σπίτι που χτίστηκε από τον Πολωνό αρχιτέκτονα Jakub Szczesny . Ο οποίος εμπνεύστηκε να το δημιουργήσει σε ένα σοκάκι ανάμεσα σε δύο παλιά κτίρια. Έχει μετατραπεί ο χώρος μεταξύ των κτιρίων σε κάτι φοβερό. Αυτός μαζί με μία ομάδα σχεδιαστών που ονομάζεται Centrala έχτισαν το στενότερο σπίτι στον κόσμο σε εκείνο το δρομάκι.
0 Response to " Δεν περνάει από το μυαλό σου τι υπάρχει εκεί μέσα! "
Δημοσίευση σχολίου