![](https://1.bp.blogspot.com/-MKh12Qmc_q0/Uax7twwZ64I/AAAAAAACW58/Qqs3SIetukU/s320/422.jpg)
τον βρήκε μπροστά της!Ο λόγος για
την Κλόε Μάγιο, η οποία φτιάχνοντας αυτόν τον πίνακα φαίνεται πως όρισε και τη μοίρα της που ήθελε τον συγκεκριμένο άνδρα δίπλα της!
Ζωγράφισε το δέντρο των φιλιών, ή της αγάπης και κάτω από αυτό είναι εκείνη μ έναν ψηλό μουσάτο κύριο αγκαλιά. Δύο μήνες μετά, σε ιστοσελίδα γνωριμιών βρήκε τον άνδρα που ζωγράφισε: τον Μάικλ, ολόιδιος με τν άνδρα στον πίνακα, σαν να τον ήξερε από καιρό.
Εκείνη δηλώνει: «Στην αρχή που βγαίναμε ραντεβού κ ερχόταν σπίτι έκρυβα τον πίνακα, για να μην τρομάξει», πώς να το πιστέψει και εκείνος; Κανείς δε θα το πίστευε!
Μετά λοιπόν από 18 μήνες σχέσης της έκανε πρόταση γάμου κ λίγο μετά παντρεύτηκαν. Σήμερα έχουν στο δωμάτιο τους τον πίνακα να κοσμεί τον τοίχο πάνω απ το κρεβάτι τους.
Δείτε τον πίνακα που ζωγράφισε!
![](https://2.bp.blogspot.com/-LMBhVERmnUs/UZwyYZTt99I/AAAAAAACH5o/2LGkPsq3RSw/s400/tromaktiko1.jpg)
0 Response to " Ζωγράφισε τον άνδρα της δύο μήνες πριν τον γνωρίσει! "
Δημοσίευση σχολίου